Styl coastal jesienią i zimą

Czy wiesz, że około 40% populacji mieszka w promieniu 100 km od wybrzeża?

Nic dziwnego, że styl nazwany COASTAL jest tak popularny, bo kojarzy się dla wielu z… domem. Klimat nadmorski naszego kraju różni się oczywiście od klimatu nadmorskiego wybrzeży Australii, tym niemniej jest częścią naszego pięknego, polskiego krajobrazu. Krajobrazu, który tak chętnie chłoniemy, zwłaszcza latem.

A co, jeśli nie mieszkamy nad brzegiem pięknego morza..?  A wyjazd w jego stronę – nawet krótki! – to dla wielu najlepszy odpoczynek?

Co, jeśli nie chcemy żegnać się z nadmorską lekkością? Co, jeśli chcemy wracać do domu nawet jesienią i zimą, a w nim zatopić się w cieple przypominającym harmonię słonej wody, beżowego piasku, niebieskich fal, wypłowiałej zieleni przybrzeżnych traw i białej, morskiej piany..?

Sięgamy po styl coastal, a ja właśnie wymieniłam idealną paletę kolorystyczną, która zabiera tam, gdzie niebo zlewa  się z wodą…!

patternosophy, coatsal, tapety w stylu morskim, tapety coastal

Jeśli uważasz, że styl ten – pełen powietrza! jasności! harmonii! odprężenia! lekkości! – nie pasuje do przytulnej wizji jesieni i zimy… To zerknij na zestawienia niżej..

Styl nadmorski zdecydowanie może być przytulny i zachęcający na jesień i zimę. Oto kilka wskazówek, jak uzyskać to połączenie!

patternosophy, coatsal, tapety w stylu morskim, tapety coastal, moodboard
patternosophy, coatsal, tapety w stylu morskim, tapety coastal, moodboard

A jeszcze niżej znajdziesz przykładowe moodboardy, których zestawienie to czysta jesień i piekna zima w coastalowym domu!

patternosophy, coastal, tapety w stylu morskim, tapety coastal, moodboard, autumn moodboard
TAPETA – PATTERNOSOPHY ; FOTEL – SFMEBLE ; PODUSZKI/PLED/ŚWIECZKA – EUROFIRANY ; ZEGAR/TALERZ/MISKA/POMARAŃCZOWY ŚWIECZNIK – FABRYKAFORM ; FIGURKA – DEKORIA ; PLAKATY – POSTERAN
patternosophy, coastal, tapety w stylu morskim, tapety coastal, moodboard, WINTER moodboard
TAPETA – PATTERNOSOPHY ; NAROŻNIK – SFMEBLE ; PODUSZKI/PLED – EUROFIRANY ; GAŁĄZKI/WAZON/DOMKI – DEKORIA ; LAMPION/ŚWIECZNIK/DYWAN – FABRYKA FORM ;

Eksperymentowanie z wyglądem wnętrzna, to przyjemność i zabawa!

TUTAJ – znajdziesz 9 sposobów na to, jak szybko i niskim kosztem wprowadzić kilka zmian

TUTAJ – jak je urządzić, by było wolne od stresu!

TUTAJ – jak pięknie połączyć wzory tapet!

TUTAJ – jak sprawić sobie kapsułę czasu i przestrzeni!

Przyjemności!