Drodzy Architekci,   Projektanci,   Pracownie Aranżacji Wnętrz,   Specjaliści od home stagingu, Właściciele sklepów z wyposażeniem wnętrz!

Poszukujemy partnerów do współpracy i zapraszamy tych, którym styl naszych wzorów w duszy gra, i będzie stanowił idealną część w kompozycji zaprojektowanego wnętrza!

  • W PATTERNOSOPHY tworzymy nasze własne, autorskie wzory, na wysokiej jakości tapety (flizelina, winyl gładki, winyl strukturalny, peel&stick, wersje laminowane)
  • Tapety drukowane są na najwyższej jakości maszynach, przy użyciu równie wysokiej klasy tuszów
  • Prawa autorskie umożliwiają nam wprowadzanie ewentualnych zmian, takich jak kolor tła,  wielkość elementów, a nawet wymianę elementu na inny, co jest niezwykłym udogodnieniem, a każdy projekt traktujemy z najwyższą uwagą.
  • Wzory projektowane są w kolekcjach, co sprawia, że można je łączyć.
  • Oferujemy rabaty, szybką realizację, a także pliki, gotowe do użycia w Twoich wizualizacjach.
  • Rabaty nie łączą się z akcjami promocyjnymi i innymi kuponami rabatowym w naszym sklepie, jednak w dniach takich promocji jest także szansa na dodatkowy rabat dla współpracującego z nami architekta! 

Firmy zajmujące się projektowaniem, szyciem i sprzedażą konfekcji dla domu, w tym także dziecięcych wyprawek – zapraszamy do poszerzenia swojej oferty o tapety!

Oferujemy wydruk tapet z naszymi wzorami, jak i z wzorami, którymi dysponujesz w swoich projektach i kolekcjach. Niech tapety staną się uzupełnieniem Twojej oferty!

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany współpracą i naszymi projektami, wyślij krótką informację na temat swojej firmy – na adres hello@patternosophy.pl , a my prześlemy informacje dotyczące współpracy.

Tutaj możesz zapisać się do pobrania cyfowych tekstur naszych wzorów:

TEKSTURY

Zapraszamy!  Wierząc, że wspólnie uda nam się sprawić, by każdy Klient końcowy czuł się wyjątkowo we własnym miejscu!