fbpx

Chyba nie ma już osoby czy firmy, w której grasujący wirus i wprowadzone przez niego obostrzenia, nie poskutkowały różnymi zawirowaniami. Aby skutki tych zawirowań były jak najmniej dotkliwe, wielu z nas szybko musiało przeorganizować ogrom spraw i dotychczasowych działań i stawić czoła nowym wyzwaniom.

Niestety, prawda jest taka, iż nie każdy wystarczająco szybko mógł zmienić wieloletni model działania. Dlatego zdecydowałyśmy się wesprzeć naszych klientów i firmy, z różnych branż, które do swoich produktów poszukują wzorów.

Poniżej – CAŁKOWICIE ZA DARMO – 6 wzorów do pobrania – do użytku prywatnego i komercyjnego. Wzory mogą stanowić uzupełnienie dotychczasowych projektów, bądź stanowić całkowicie osobną kolekcję.

POBIERAM!

Terrazzo to piękna kompozycja elementów kwarcu, granitu lub marmuru. Te drobne cząstki składają się na efektowny wzór – znany od tak dawna! Idealnie nada się na różne powierzchnie – ceramikę, tekstylia, tapety czy artykuły papiernicze.

Do pobrania:

– 6 plików 30x30cm, Jpg 300dpi ZA DARMO do użytku prywatnego i/lub komercyjnego bez konieczności oznaczania źródła oraz warunki korzystania z wzoru.

POBIERAM!

error: Content is protected !!