Nowa kolekcja tapet The Palm Lush!

Oto jest! Nowa kolekcja naszych autorskich tapet!

Panie i Panowie….. The Palm Lush!

nowa kolekcja tapet,tapeta w palmy, palmy, wzór w palmy, tapeta w liście

Od zawsze marzymy o uciekaniu do ciepłych krajów, kiedy tylko najdzie nas ochota. Niestety, z wielu względów (i wcale nie mówimy tylko o pandemii) jest to zwyczajnie niemożliwe. Choć, kto wie… Skoro ma się marzenia…to może i kiedyś się spełnią… Ale tymczasem, umilamy sobie życie tak, by namiastkę gorącego słońca, cienia palm i egzotycznego wiatru, czuć każdego dnia, o każdej porze roku i w każdą pogodę!

Przesłanie nowej kolekcji tapet

Bez względu na deszcz, bez względu na szaro – bure niebo, bez względu na chłód – Twoimi myślami kołysze ciepły, wakacyjny wiatr. Ten sam, któremu poddały się liściaste suknie drzew palmowych. Spokojny szum, przyjemne ciepło, pozytywne myśli… Masz pod ręką ulubioną kawę? A może aromatyczną herbatę? Książkę? Kolorowy magazyn, który czeka na przeczytanie? Bo pasują tu idealnie!

nowa kolekcja tapet,tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

Ta kolekcja tapet jest odpowiedzią na braki tropikalnych prądów w naszej szerokości geograficznej. Tych, za którymi tęsknimy regularnie. Tych, do których nas ciągnie o każdej porze roku.

Szczegóły nowej kolekcji. Palmy!

Kolorami przewonimi są dwa: koralowy i zielony. Dołączyła do nich także terrakota, która coraz bardziej wygodnie się sadowi w naszych przestrzeniach, neutralne dwie szrości oraz beż (w odcieniu złota).

tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

A nazwa kolekcji mówi sama za siebie. The Palm Lush to palmowy zawrót głowy! Sporej wielkości liście tych tropikalnych drzew, grają wspólnie z geometrycznymi uzupełnieniami. Układają się w ogromne warkocze, albo tryskają w górę swoją energią.

tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

W 33 wzorach udało się uzyskać głębię, która dodatkowo podkreśla bogactwo tych monumentalnych, przepięknych roślin. Wnętrze jest inne niż wszystkie. Ma Twój charakter. Ściany Twojego wnętrza kołyszą się na wietrze. A domownicy razem z nimi!

tapeta boho, tapeta tropikalna, tapeta w liście

Nasza nowa kolekcja tapet to wzory główne, wzory drugoplanowe i wzory uzupełniające.

Założeniem wszystkich naszych kolekcji jest bowiem możliwość łączenia tapet w jednym pomieszczeniu tak, by wszystkie kształty i kolory pasowały do siebie i nie tworzyły abstrakcji w złym znaczeniu tego słowa. O łaczeniu tapet pisałyśmy tutaj i zachęcamy Cię do zerknięcia na ten właśnie artykuł, bo sporo w nim o łamaniu utartych szlaków jednolitej tapety w całym pomieszczeniu (my, na takie rozwiązania, mówimy: “nie” )

Fototapeta z palmą!

W nowej kolekcji tapet znalazły się dwie fototapety, które można zakupić jako 3 bryty o wielkości 100×280 cm. Całość obrazu to wówczas 300 cm szerokości. Układają się w piękną palmową girlanę, w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej oraz koralowej.

nowa kolekcja tapet, tapeta do łazienki

Jesteśmy absolutnie zakochane w tej wersji wzoru! Nadaje się nie tylko do salonu, ale i do mniejszego pokoju – na przykład dziecięcego, a także do łazienki i kuchni!

Do którego pomieszczenia pasuje nowa kolekcja tapet The Palm Lush?

Co tu dużo pisać – do każdego! Nasze tapety projektujemy tak, by nadawały się do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, czy domu. Takie też są nasze materiały, na których drukowane są nasze wzory. O rodzajach tapet w naszej ofercie przeczytasz tutaj.

nowa kolekcja tapet, tapeta koralowa

Nasz nowy trendbook!

Kolekcja wzorów to nie wszystko co przygotowałyśmy! Tej kolekcji zadedykowałyśmy także specjalny TRENDBOOK z 17 aranżacjami, w których nasze tapety odnajdują się wręcz idealnie! To drugi TRENDBOOK w naszej tapetowej karierze, a mamy już kolejne pomysły na kilka następnych!

Trendbook jest zbiorem przepięknych artykułów wielu wspaniałych firm, których oferta sprawia, że błyszczą nam oczy! Koniecznie zajrzyjcie do nowej zakładki, w której będą pojawiać się sukcesywnie nasze aranżacje! To garść fantastycznych inspiracji, które pomogą Ci zaaranżować swoje ukochane miejsce tak, by marzenia o tropikach goniły Ciebie, a nie odwrotnie!

Cudownego bujania, Kochana!