Nowa kolekcja tapet The Palm Lush!

Aktualizacja: kolekcjaThe Palm Lush nie znajduje się obecnie w bieżącej sprzedaży, jednak jej wzory można zobaczyć zapisując się do newslettera, który umożliwia dostęp do wszystkich dotychczasowych tekstur, wszystkich kolekcji. Bez problemu można je zamówić.

Link do zapisu.

Oto jest! Nowa kolekcja naszych autorskich tapet!

Panie i Panowie….. The Palm Lush!

nowa kolekcja tapet,tapeta w palmy, palmy, wzór w palmy, tapeta w liście

Od zawsze marzymy o uciekaniu do ciepłych krajów, kiedy tylko najdzie nas ochota. Niestety, z wielu względów (i wcale nie mówimy tylko o pandemii) jest to zwyczajnie niemożliwe. Choć, kto wie… Skoro ma się marzenia…to może i kiedyś się spełnią… Ale tymczasem, umilamy sobie życie tak, by namiastkę gorącego słońca, cienia palm i egzotycznego wiatru, czuć każdego dnia, o każdej porze roku i w każdą pogodę!

Przesłanie nowej kolekcji tapet

Bez względu na deszcz, bez względu na szaro – bure niebo, bez względu na chłód – Twoimi myślami kołysze ciepły, wakacyjny wiatr. Ten sam, któremu poddały się liściaste suknie drzew palmowych. Spokojny szum, przyjemne ciepło, pozytywne myśli… Masz pod ręką ulubioną kawę? A może aromatyczną herbatę? Książkę? Kolorowy magazyn, który czeka na przeczytanie? Bo pasują tu idealnie!

nowa kolekcja tapet,tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

Ta kolekcja tapet jest odpowiedzią na braki tropikalnych prądów w naszej szerokości geograficznej. Tych, za którymi tęsknimy regularnie. Tych, do których nas ciągnie o każdej porze roku.

Szczegóły nowej kolekcji. Palmy!

Kolorami przewonimi są dwa: koralowy i zielony. Dołączyła do nich także terrakota, która coraz bardziej wygodnie się sadowi w naszych przestrzeniach, neutralne dwie szrości oraz beż (w odcieniu złota).

tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

A nazwa kolekcji mówi sama za siebie. The Palm Lush to palmowy zawrót głowy! Sporej wielkości liście tych tropikalnych drzew, grają wspólnie z geometrycznymi uzupełnieniami. Układają się w ogromne warkocze, albo tryskają w górę swoją energią.

tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

W 33 wzorach udało się uzyskać głębię, która dodatkowo podkreśla bogactwo tych monumentalnych, przepięknych roślin. Wnętrze jest inne niż wszystkie. Ma Twój charakter. Ściany Twojego wnętrza kołyszą się na wietrze. A domownicy razem z nimi!

tapeta boho, tapeta tropikalna, tapeta w liście

Nasza nowa kolekcja tapet to wzory główne, wzory drugoplanowe i wzory uzupełniające.

Założeniem wszystkich naszych kolekcji jest bowiem możliwość łączenia tapet w jednym pomieszczeniu tak, by wszystkie kształty i kolory pasowały do siebie i nie tworzyły abstrakcji w złym znaczeniu tego słowa. O łaczeniu tapet pisałyśmy tutaj i zachęcamy Cię do zerknięcia na ten właśnie artykuł, bo sporo w nim o łamaniu utartych szlaków jednolitej tapety w całym pomieszczeniu (my, na takie rozwiązania, mówimy: “nie” )

Fototapeta z palmą!

W nowej kolekcji tapet znalazły się dwie fototapety, które można zakupić jako 3 bryty o wielkości 100×280 cm. Całość obrazu to wówczas 300 cm szerokości. Układają się w piękną palmową girlanę, w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej oraz koralowej.

nowa kolekcja tapet, tapeta do łazienki

Jesteśmy absolutnie zakochane w tej wersji wzoru! Nadaje się nie tylko do salonu, ale i do mniejszego pokoju – na przykład dziecięcego, a także do łazienki i kuchni!

Do którego pomieszczenia pasuje nowa kolekcja tapet The Palm Lush?

Co tu dużo pisać – do każdego! Nasze tapety projektujemy tak, by nadawały się do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, czy domu. Takie też są nasze materiały, na których drukowane są nasze wzory. O rodzajach tapet w naszej ofercie przeczytasz tutaj.

nowa kolekcja tapet, tapeta koralowa

Nasz nowy trendbook!

Kolekcja wzorów to nie wszystko co przygotowałyśmy! Tej kolekcji zadedykowałyśmy także specjalny TRENDBOOK z 17 aranżacjami, w których nasze tapety odnajdują się wręcz idealnie! To drugi TRENDBOOK w naszej tapetowej karierze, a mamy już kolejne pomysły na kilka następnych!

Trendbook jest zbiorem przepięknych artykułów wielu wspaniałych firm, których oferta sprawia, że błyszczą nam oczy! Koniecznie zajrzyjcie do nowej zakładki, w której będą pojawiać się sukcesywnie nasze aranżacje! To garść fantastycznych inspiracji, które pomogą Ci zaaranżować swoje ukochane miejsce tak, by marzenia o tropikach goniły Ciebie, a nie odwrotnie!

Cudownego bujania, Kochana!