Egzotyczne słońce świeżej cytryny!

Cytryna pierwotnie pochodzi z Indii. Dziś na dobre zadomowiona jest także w europejskich krajach skąpanych słońcem – we Włoszech i w Hiszpanii.

Jeśli rok Twojego urodzenia, pozwala uruchomić żywe wspomnienia z lat 80-tych, to doskonale wiesz czym, szeroko rozumiane, cytrusy wówczas były! EGZOTYKA w najwyższym wydaniu!

Dziś to już powszechnie dostępny i podstawowy składnik wyposażenia naszej lodówki, ale nie zmienia to faktu, że egzotyki w wydaniu cytrynowym nie mogłyśmy sobie odmówić! Taki to twórcy przywilej – czego nie zobaczysz, w oryginalną i osobistą twórczość ubierasz do woli. W naszej kolekcji soczyste cytryny Ania narysowała z gałązkami, a tego już w swojej lodówce nie znajdziesz!

Ten wzór to przywołanie wakacyjnego luzu, który teraz możesz poczuć we własnym domu.

To jest barwna i soczysta egzotyka dla świadomych pasjonatek oryginalnych wnętrz, gotowych na odważne akcenty w pomieszczeniu! Zerknij na opis kolekcji Lemon Tree i przenieś się na spacer do alejki kraju południowej Europy.

Choć nie każdemu po drodze z żółtym i należy z głową stosować go we wnętrzach, to bezsprzeczny pozostaje fakt, iż jest to kolor energetyczny i pozytywnie nastrajający. Idealnie sprawdzi się w egzotycznym salonie lub w kuchni, a w sypialni zawsze o poranku dostarczy dużo pobudzającej energii.

Kwaśny smak cytryny, pobudza apetyt – właśnie dlatego, w restauracjach często na przystawki otrzymujemy drobne przekąski z dressingiem na bazie soku z cytryny. Jeśli zatem masz w domu miejsce na ścianie, przy rodzinnym stole…wzór w cytryny będzie strzałem w dziesiątkę!

Ciepły i słoneczny żółty kolor egzotycznych i ręcznie malowanych cytryn podkręca dynamikę aranżowanego wnętrza.

Zielone gałązki drzewa cytrynowego i ich owoce, we wnętrzu świetnie sparują się z kontrastową czernią lub stonowaną bielą. 

Zdajemy sobie sprawę, że to projekt dla kobiet z przemyślaną wizją aranżowanego wnętrza. Wizją całości, przesłaniem i stylem, jaki chcą osiągnąć. Wiemy, że nasz cytrynowy wzór, w większości polskich mieszkań, nie spełniłby swojej roli. Ten projekt jest dla Ciebie, pod warunkiem, że w swojej wizji, dążysz do wnętrza dynamicznego i pozytywnego. Wówczas nasz autorski wzór z kolekcji Lemon Tree będzie idealnym elementem spełniającym rolę, zgodną z Twoją wizją.