Egzotyczne słońce świeżej cytryny!

Aktualizacja: kolekcja CoralFig nie znajduje się obecnie w bieżącej sprzedaży, jednak jej wzory można zobaczyć zapisując się do newslettera, który umożliwia dostęp do wszystkich dotychczasowych tekstur, wszystkich kolekcji. Bez problemu można je zamówić.

Link do zapisu.

Cytryna pierwotnie pochodzi z Indii. Dziś na dobre zadomowiona jest także w europejskich krajach skąpanych słońcem – we Włoszech i w Hiszpanii.

Jeśli rok Twojego urodzenia, pozwala uruchomić żywe wspomnienia z lat 80-tych, to doskonale wiesz czym, szeroko rozumiane, cytrusy wówczas były! EGZOTYKA w najwyższym wydaniu!

Dziś to już powszechnie dostępny i podstawowy składnik wyposażenia naszej lodówki, ale nie zmienia to faktu, że egzotyki w wydaniu cytrynowym nie mogłyśmy sobie odmówić! Taki to twórcy przywilej – czego nie zobaczysz, w oryginalną i osobistą twórczość ubierasz do woli. W naszej kolekcji soczyste cytryny Ania narysowała z gałązkami, a tego już w swojej lodówce nie znajdziesz!

Ten wzór to przywołanie wakacyjnego luzu, który teraz możesz poczuć we własnym domu.

To jest barwna i soczysta egzotyka dla świadomych pasjonatek oryginalnych wnętrz, gotowych na odważne akcenty w pomieszczeniu! Zerknij na opis kolekcji Lemon Tree i przenieś się na spacer do alejki kraju południowej Europy.

Choć nie każdemu po drodze z żółtym i należy z głową stosować go we wnętrzach, to bezsprzeczny pozostaje fakt, iż jest to kolor energetyczny i pozytywnie nastrajający. Idealnie sprawdzi się w egzotycznym salonie lub w kuchni, a w sypialni zawsze o poranku dostarczy dużo pobudzającej energii.

Kwaśny smak cytryny, pobudza apetyt – właśnie dlatego, w restauracjach często na przystawki otrzymujemy drobne przekąski z dressingiem na bazie soku z cytryny. Jeśli zatem masz w domu miejsce na ścianie, przy rodzinnym stole…wzór w cytryny będzie strzałem w dziesiątkę!

Ciepły i słoneczny żółty kolor egzotycznych i ręcznie malowanych cytryn podkręca dynamikę aranżowanego wnętrza.

Zielone gałązki drzewa cytrynowego i ich owoce, we wnętrzu świetnie sparują się z kontrastową czernią lub stonowaną bielą. 

Zdajemy sobie sprawę, że to projekt dla kobiet z przemyślaną wizją aranżowanego wnętrza. Wizją całości, przesłaniem i stylem, jaki chcą osiągnąć. Wiemy, że nasz cytrynowy wzór, w większości polskich mieszkań, nie spełniłby swojej roli. Ten projekt jest dla Ciebie, pod warunkiem, że w swojej wizji, dążysz do wnętrza dynamicznego i pozytywnego. Wówczas nasz autorski wzór z kolekcji Lemon Tree będzie idealnym elementem spełniającym rolę, zgodną z Twoją wizją.