Resztki tapet. Pakujemy fotoboard.

Resztki tapet z remontu, to jeden z naszych ulubionych sposobów na poprawę samopoczucia. Kto by pomyślał! Nie licząc wspólnej, najlepiej spontanicznej, kawy w Starbucks oczywiście..

Oto zmiana wystroju wnętrza w trybie ekspresowym! Tadam! Jeden z najprostszych sposobów na uśmiech, i uwierz – nie jednorazowy! Bo uśmiechasz się, ilekroć widzisz efekt.

Jak? Stary, dobry patent. Ściany!

Nie umiemy wywiercać otworów w ścianach. Ale niech nam kawy zabraknie w ukochanej kafeterce (!!), jeśli się wkrótce nie nauczymy! Tak, czy inaczej, zawsze można pracować na tym co się ma.

Będzie o tapetowaniu. Ale…. bez kleju! Jedynie z ramą, która wisi na jednej z Twoich ścian, i jakby… trochę znudził Ci się jej widok. Albo! Lepiej! Ze starym fotoboardem, który już może nieco stracił na kolorach, ale wisi bo… no bo co z nim zrobić..? Choć zawsze możesz wykorzystać także zakupione podobrazie! Bierz, Dziewczyno, do ręki:

– taker,

– resztę niewykorzystanej tapety

– ramę albo stary fotoboard i działamy!( ps. taker, którego użyłyśmy jest z Lidla i był śmiesznie tani…a robi TAAAKĄ robotę)

jak wykorzystać resztki tapety
Tapeta i stary fotoboard na drewnianej ramie
jak wykorzystać resztki tapety
Układamy fotoboard frontem do lewej strony tapety, równo rozłożonej na płasko.
jak wykorzystać resztki tapety
Doginamy krawędzie tapety do fotoboardu.
jak wykorzystać resztki tapety
Dociskamy…
jak wykorzystać resztki tapety
… i klikamy takerem!
jak wykorzystać resztki tapety
Tapeta przymocowana!
jak wykorzystać resztki tapety
Zabieramy się za narożniki, tak, jakbyśmy pakowali prezent i… klikamy takerem prosto w ramę!
Delikatnie uwidaczniamy zagięcia na gotowym – nowym fotoboardzie.
jak wykorzystać resztki tapety
Gotowe!

Szybkie rozwiązania zwykle przynoszą tyle frajny, że nawet się jej nie do końca spodziewamy! A najlepsze jestto, że jeśli tapeta się znudzi – zdejmujemy ją i… nakładamy inną, bądź wracamy do naszego fotoboard-a!

A poniżej resztki tapet oprawione w ramy:

tapeta w liście palmy
tapeta do sypialni, tapeta w liście,tapeta boho

Prawda, że potrafią zmienić wygląd całego pomiszczenia?

O kilku innych pomysłach wykorzystania tapety pisałyśmy tutaj, a gdybyś nie miała resztek tapet, a i tak chciała coś zmienić na swojej ścianie – wpadaj do naszej galerii plakatu, gdzie pobierzesz fajne, tropikalne zestawienia do samodzielnego wydruku, w 3 rozmiarach każdy!

Zachęcamy Cię do eksperymentowania, a przede wszystkim dobrej zabawy! Bo ma wywołać uśmiech na Twojej twarzy w – dosłownie – kilka minut!

Dekoruj, wymyślaj, baw się dobrze!