Leopardess – nowa kolekcja

Stara, dobra „panterka” nigdy nie wyszła z mody. A nawet jeśli – to na chwilę, ponieważ za jakiś czas wracała odmłodzona i uszlachetniona w wydaniu deluxe.

Nie znam kobiety, która nie miałaby w szafie czegoś panterkowego. W którym miejscu szafy – to już inna sprawa…

Tak, czy inaczej, dziki zwierz zachwyca regularnie. To wolność, to dzikość natury, to moje terytorium, którego będę chronić.

Leopardess nowa kolekcja

I z takim zamysłem powstała nasza nowa kolekcja wzorów tapet.

Leopardess nowa kolekcja

Spośród liści nieznanej dżungli słychać wyraźne kroki miękkich, ale i zabójczo silnych łap. Spomiędzy gałęzi błyska beżowa sierść w nieregularne cętki. Groźny w zarysie pysk zwierzęcia bacznie przygląda się temu co spotyka na swojej drodze. Żaden szczegół nie uchodzi jego uwadze. Przenikliwe spojrzenie wyławia nasz wzrok. I na nim się zatrzymuje. Ogarnia nas strach i uwielbienie dla siły, którą widzimy przed sobą.

Niezależność.

Odwaga.

Indywidualizm.

Układ cętek lamparta nigdy się nie powtarza. Jak odciski palców u człowieka. W zasadzie mają wszystko, czego im trzeba do funkcjonowania w pojedynkę, bez niczyjej pomocy. Od fantastycznie rozwiniętego zmysłu wzroku, który pozwala im widzieć w ciemności siedem razy lepiej niż człowiekowi, przez kamuflaż w postaci umaszczenia, po bystrość, siłę i szybkość – są wyśmienitymi biegaczami.

Nie ma wątpliwości, że to zwierzę jest symbolem dumy, siły i odwagi.

Czy czujesz tę cząstkę siebie? Bo jest w Tobie na pewno.

To ja. Kobieta. Silna. Waleczna. Odważna. Ochronię słabszych, a innym pokażę, by liczyli się z moim zdaniem, bo ich siła mi nie straszna.

To ja.

Kobieta.

Leopardess nowa kolekcja

Kolekcja LEOPARDESS to 14 wzorów. Wśród nich są wzory bardziej i mniej rozbudowane, a także bardziej i mniej nasycone kolorem. Od wzorów bardziej “drapieżnych” po neutralne, pojedyńcze elementy. Tak jak każdą naszą kolekcję, zamyka wzór biało – czarny. Idealnie pasujący do delikatnie urządzonych wnętrz.

Wejdź na stronę kolekcji!

A tu obejrzysz nasz katalog Leopardess!