Nowa kolekcja! Figowa energia!

Aktualizacja: kolekcja CoralFig nie znajduje się obecnie w bieżącej sprzedaży, jednak jej wzory można zobaczyć zapisując się do newslettera, który umożliwia dostęp do wszystkich dotychczasowych tekstur, wszystkich kolekcji. Bez problemu można je zamówić.

Link do zapisu.

Zauważyłaś, że jesień zbliża się wielkimi krokami…? Kto by nie zauważył, skoro odprowadzając dziecko do szkoły brniemy już w 3 stopniach „ciepła”..

Ale ale!

Mamusia Natura nie zostawia nas z niczym! Wiadomo!

Sezon nieprzyjemnego, zimnego deszczu, chłodnych poranków, coraz krótszych dni, osładza nam jak może… Aromatyczna dynia wjeżdża na miejsce pierwsze, kiedy tylko myślimy o owocach jesieni. Fakt! Jednak zanim dynia….

Uwaga, uwaga…

Na sklepowych półkach, w połowie września, rozkulały się…. figi!

Ten owoc ma moc. Moc przez duże „M”!

nowa kolekcja figowy koktajl

Ilość przepisów na zjawiskowo smaczne, figowe przekąski, przebija we wrześniu liczbę przeciętnych. Przetwory, że palce lizać! Tosty jakich mało! Połączeń z serem – na słono, na słodko – bez liku! Aż chce się jeść same zdjęcia!

No i najprostszych, ulubionych, i najszybszych w przygotowaniu: koktajli – co niemiara!

Figi mają różne kolory, ale smak ich jest niemal taki sam. Na półkach sklepowych najwięcej jest jednak odmiany Black Mission , o czarno – fioletowym kolorze. Rzadziej spotkasz odmianę zieloną – Kadota, i żółtą – Calimyrna.

Bez względu na kolor, figa to cudowny, zdrowy owoc, pełen witamin i wartościowych soli mineralnych.

No i ten smak…. !

W tym miejscu – musimy. Absolutnie musimy podać Ci nasz prze-prosty i ulubiony przepis na figowy koktajl!

Otóż:

Szklanka ulubionego mleka

3-4 dojrzałe figi

1 duży banan

Miód/ cukier trzcinowy/cynamon – do smaku, wedle uznania

Owoce umyć, obrać, i z pozostałymi składnikami wrzucić do blendera.

Voila!!

Nie.. Jeszcze jedna przekąska.. Tosty!

Z ricottą, orzechami, miodem, i ma się rozumieć – figą!  Albo z serem pleśniowym! Ale wszystko przebijają grzanki figowe z serem kozim, miodem i gruszkami … Palce lizać po stokroć!

Masz już ochotę na figi? I bardzo dobrze!

Wśród naszych ręcznie malowanych i rysowanych wzorów, którym powierzyłyśmy misję energetyzowania (!!) – nie mogło zabraknąć tego cudownego owocu. Wyobraź sobie, że w zaskakującym połączeniu z irysem (ha!) i palmami, tworzą boską kompozycję, która wręcz spływa  kolorową energią! Jeśli dobrze się przyjrzysz – w tle zobaczysz regularne ogniwa, jak kawałki bramy w egzotycznym mieście. Nie może być przyjemniej..

nowa kolekcja figowa

Coral Fig – zobacz koniecznie całą kolekcję! Różne wersje kolorystyczne wzoru głównego, jak i wzorów uzupełniających, pozwolą Ci wybrać to, co najbardziej gra w Twoim sercu.

nowa kolekcja figowa

Kuchnia? Nie ma problemu! Ale pomyśl jak wyglądałby Twój ulubiony kąt w największym pokoju, z ryzą figowej tapety, ustrojony egzotycznymi roślinami doniczkowymi!

Ajajaj!

To co? Teleportacja w egzotyczne miejsce?

Coral Fig!

Ściskam!