Miodowy Blond

Miodowy blond. Złota godzina. Nazwy, które przychodzą nam na myśl, gdy patrzymy na naszą kolekcję tapet SUNNY HONEY.

Ciepła słodycz, spokojne łuki i zakrzywienia, naturalne kolory ziemi, z rdzą, terrakotą i szlachetną popielą włącznie. Taka jest nasz złota kolekcja. 17 wzorów i fototapetę przetestowałyśmy w wizualizacjach na dziesiątki sposobów. Mamy swoich faworytów do sypialni, przedpokoju, łazienki, pokoju dziecięcego, a nawet kuchni.

Fala!

Trzy wersje kolorystyczne tapety w falujące linie, to idealny pomysł na spokój w sypialni… Nasz sypialniany faworyt! Falujący, miodowy blond, popiel i terrakota!

tapeta do sypialni, tapeta boho

Zresztą… w pokoju dziecięcym jest równie doskonały. Zaletą tego wzoru jest to, że może stanowić genialne tło, jeśli na ścianie zawieszamy jeszcze coś – oprawione plakaty, czy obrazki dziecięce.

Równie spokojną jest tapeta w kropki.  Choć tę, najpełniej widzimy w pokoju dziecięcym, lub jako delikatne uzupełnienie innej z tej kolekcji.

Więcej o kolekcji dziecięcej przeczytasz tutaj.

Nie zapominamy o tęczowych wzorach, które zaprojektowane zostały tak, by same w sobie mogły stanowić dekorację, ale także by użyczyć się jako podkład dodatkowej dekoracji ściennej!

Linearną monsterę widzimy w przedpokoju! Od wejścia wiadomo, że właściciele zapraszają do świata innego niż wszystkie. Spokój, harmonia, prostota, miłość do roślin, natury. Taka mała zapowiedź tego, co właścicielom w duszy gra.

Za to konkretne liście niech spadają kaskadą w jadalni lub salonie! Niech się dzieje roślinny szał! Kawowe liście monstery są na tyle delikatne w kolorze, że wtopią się w niejedną przestrzeń. A akcent drzew – prosto z dżungli! – zachwyci niejednego gościa, który spocznie na wygodnej kanapie naszego salonu.

Bawmy się wzorami! Kolorem! Wnętrzem!

A kiedy tapeta nam się opatrzy – zdejmujemy i zakładamy inną. Taki urok tapet! Najszybszy, najprostszy i najczystszy sposób na metamorfozę naszego ukochanego domu!

Słoneczne uściski!