Miodowy Blond

Aktualizacja: kolekcja Sunny Honey nie znajduje się obecnie w bieżącej sprzedaży, jednak jej wzory można zobaczyć zapisując się do newslettera, który umożliwia dostęp do wszystkich dotychczasowych tekstur, wszystkich kolekcji. Bez problemu można je zamówić.

Link do zapisu.

Miodowy blond. Złota godzina. Nazwy, które przychodzą nam na myśl, gdy patrzymy na naszą kolekcję tapet SUNNY HONEY.

Ciepła słodycz, spokojne łuki i zakrzywienia, naturalne kolory ziemi, z rdzą, terrakotą i szlachetną popielą włącznie. Taka jest nasz złota kolekcja. 17 wzorów i fototapetę przetestowałyśmy w wizualizacjach na dziesiątki sposobów. Mamy swoich faworytów do sypialni, przedpokoju, łazienki, pokoju dziecięcego, a nawet kuchni.

Fala!

Trzy wersje kolorystyczne tapety w falujące linie, to idealny pomysł na spokój w sypialni… Nasz sypialniany faworyt! Falujący, miodowy blond, popiel i terrakota!

tapeta do sypialni, tapeta boho

Zresztą… w pokoju dziecięcym jest równie doskonały. Zaletą tego wzoru jest to, że może stanowić genialne tło, jeśli na ścianie zawieszamy jeszcze coś – oprawione plakaty, czy obrazki dziecięce.

Równie spokojną jest tapeta w kropki.  Choć tę, najpełniej widzimy w pokoju dziecięcym, lub jako delikatne uzupełnienie innej z tej kolekcji.

Więcej o kolekcji dziecięcej przeczytasz tutaj.

Nie zapominamy o tęczowych wzorach, które zaprojektowane zostały tak, by same w sobie mogły stanowić dekorację, ale także by użyczyć się jako podkład dodatkowej dekoracji ściennej!

Linearną monsterę widzimy w przedpokoju! Od wejścia wiadomo, że właściciele zapraszają do świata innego niż wszystkie. Spokój, harmonia, prostota, miłość do roślin, natury. Taka mała zapowiedź tego, co właścicielom w duszy gra.

Za to konkretne liście niech spadają kaskadą w jadalni lub salonie! Niech się dzieje roślinny szał! Kawowe liście monstery są na tyle delikatne w kolorze, że wtopią się w niejedną przestrzeń. A akcent drzew – prosto z dżungli! – zachwyci niejednego gościa, który spocznie na wygodnej kanapie naszego salonu.

Bawmy się wzorami! Kolorem! Wnętrzem!

A kiedy tapeta nam się opatrzy – zdejmujemy i zakładamy inną. Taki urok tapet! Najszybszy, najprostszy i najczystszy sposób na metamorfozę naszego ukochanego domu!

Słoneczne uściski!