Inspirujące wnętrze w kolorze akwareli

Akwarela… Już sama nazwa przywodzi na myśl wodę, a ta – życie… Pigmenty rozlewają się na papierze tworząc ścieżki kształtów spokojnych, delikatnych, zwiewnych. A z nich powstają wzory. Moje wzory.. A z wzorów kolekcje. Kolekcje tapet i tkanin, plakatów.

Co kryje się za wyborem akwareli na ścianę pomieszczenia, tkaniny na stół, kanapę, dodatki..?

To nie tylko wzór. To nie tylko akwarela…

To także…

Artystyczny urok!

Akwarelowe wzory mają swój artystyczny charakter. Bez wątpienia. Są unikalne, niepowtarzalne i to też oddają pomieszczeniu. Z powodzeniem mogą być traktowane jak… dzieło sztuki! Czyż to nie oryginalne..? Oczywiście, że tak! Kawałek czyjejś pracy, uczuć, a przede wszystkim emocji, które grają z Tobą, wyrażają Ciebie…

Kolekcja SERENITY GARDEN

Ręczna praca!

To technika malarska, która wykonywana jest ręcznie… Każde pociągnięcie pędzla, każdy kolor, ręcznie wymieszany, każda kropla wody ręcznie dodana.  I oto w pomieszczeniu za sprawą tapety, bądź tkaniny – pojawia się ręcznie malowany obraz! Wyjątkowość – to chyba najpiękniejsze i najbardziej pasujące tu słowo.

tapety poznań,tapety,patternosophy

Lekkość i spokój!

Przejrzystość, „napowietrzenie”, oddech… tak charakteryzuję ślad akwareli na papierze. I taki kocham. Tym sposobem nadaję lekkości wzorom, a tym samym wnętrzom, które ten wzór przyjmą.

Kolekcja COASTAL GREENS

Kontrast!

Tapetując jedną ścianę, możesz stworzyć cudowny punkt centralny całości. A jeśli wzór jest lekki, jak te w moich kolekcjach, natychmiast zaczaruje całe wnętrze swoim delikatnym urokiem, określając i Ciebie, jako osobę wrażliwą na piękno i delikatność…

Kolekcja Serenity Garden

Inspiracja i motywy!

Tapety i tkaniny w przepiękny i dość łatwy sposób są w stanie oddać tematykę dekoracji całego wnętrza. A że akwarela idealnie sprawdza się jako medium do malowania  roślinności, czy krajobrazów – z powodzeniem nada całości wnętrza naturalny wygląd, prosto z lasów, łąk, wybrzeży…

Łatwe dopasowanie do stylu!

Akwarelowe wzory genialnie dopasowują się w zasadzie do każdego stylu… od nowoczesnego, po klasyczny. Od romantycznego, po skandynawski. Wzór akwarelowy  to ogrom możliwości!

Elegancja i wyrafinowanie!

Najpiękniej w salonie i sypialni… Czyste, jasne, eleganckie pociągnięcia pędzla, oddają pomieszczeniu całą swoją wartość i niepowtarzalność pracy artystycznej.

Wystarczy akwarelowy akcent na ścianie, bądź tkaninie, i bez wielkich zmian dekoracyjnych, jesteś w stanie zmienić pomieszczenie na lekkie, niepowtarzalne, przyjemne, artystyczne, inspirjące, po Twojemu!

Lekkich wyborów!