Neverending Holiday!

Ten rok jednoznacznie pokazał nam, gdzie mamy zorganizować całe nasze życie, gdy dotychczasowe, zwykłe czynności, jak wyjście do pracy, czy pobyt dziecka w szkole, okazały się dużym niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia i życia.

I możemy się wściekać, tupać nogami, a i tak wychodzi na to, że spędzamy w naszych domach dużo więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. A, jakby tego było mało, zostaliśmy wręcz zmuszeni, by  przeorganizować przestrzeń i dostosować ją do nowych funkcji. Bo zdalna nauka i praca wkroczyły do domu z całym impetem.

Nie zapominamy jednak, że po wypełnieniu obowiązków każdy również powinien znaleźć dla siebie chwilę wytchnienia. Już drobne akcenty, wybrane dodatki, motywy, czy połączenia kolorystyczne bardzo pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie.

To wszystko idealnie wpisuje się w filozofię naszej marki i w misję wzorów jakie projektuje jedna z nas – Ania.

Skupiłyśmy się na tapetach z wzorami i energią, jaką mają wnieść do aranżowanego wnętrza. Jesteśmy jedyną marką na rynku specjalizującą się w jednym rodzaju wzorów.

Nie oferujemy zbioru projektów wszelkich, zewsząd, dla wszystkich.

Oferujemy wzory, które do wnętrza wprowadzają pozytywną energię. Energię kojarzącą się z ciepłem, słońcem i z wakacjami. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze pozwoli nam lepiej wypocząć i skierować myśli na pozytywne tory.

Pobierz nasz darmowy PDF i zainspiruj się gotowymi aranżacjami.

Czy “Bedroom in banana trees” , albo “Tropical oasis for youg”, czy “Lemon dining room” – nie brzmią wręcz smakowicie!?

No właśnie! Bo takich zestawień jeszcze nie widziałaś! Co Ty na to?

Pozdrawiamy!