LICENCJA  DO KORZYSTANIA Z WZORU Z NASZEJ BIBLIOTEKI Z MODYFIKACJAMI – BEZ WYŁĄCZNOŚCI / Z WYŁĄCZNOŚCI

Licencja skierowana jest do tych, którzy chcieliby mieć swój udział w wyglądzie wzoru, mimo, że wzór znajduje się w naszej gotowej bibliotece! Podoba Ci się jeden z naszych gotowych wzorów, jednak wprowadziłbyś kilka zmian? O właśnie – to dla Ciebie!

W naszych realizacjach znajdziesz tzw. case study jednego z podobnych zleceń. Ten rodzaj oferty to fajny sposób na to, by za mniejszą kwotę niż w ofercie NA ZAMÓWIENIE – mieć swój udział w projekcie, którym ubierzesz swoje produkty!

Wybierając tę licencję, otrzymujesz:

  • Licencję do wzoru na 12 MIESIĘCY, z możliwością jej przedłużenia na kolejny rok. Cena przedłużenia to 50% wartości wykupionej pierwotnie licencji.
  • Plik, w formacie JPG lub TIFF (zamknięty), wraz z warunkami korzystania, zostanie udostępniony łączem “We Transfer” na podany przez Ciebie adres mailowy, po zaksięgowaniu kwoty wpływu na naszym koncie bankowym. Link będzie aktywny 7 dni od momentu wysłania.

Jeśli zakupujesz wzór z zastrzeżeniem wyłączności, oznacza to, iż tylko Ty w określonym czasie korzystać będziesz z wzoru. Nikomu innemu nie będzie on oferowany. Masz gwarancję posiadania wzoru oryginalnego, autorskiego, jako jedyna firma na rynku. Zakup licencji bez wyłączności, oznacza, iż wybrany wzór będzie mógł być sprzedany na licencji bez wyłączności także innym firmom.

Wszystkie nasze wzory są ręcznie rysowane/malowane w naszej pracowni. Efekt ostateczny wzoru to przemyślana koncepcja, często wielogodzinnych prac twórczych, doboru odpowiednich technik, motywów i palety kolorów.

Nasze wzory nie są dostępne na jakichkolwiek platformach sprzedażowych/ stockach.  Mamy pełną kontrolę nad dystrybucją naszych wzorów. 

TAK! JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM I CENĄ!