Wzory stały się naszą pasją. A katalog z miesiąca na miesiąc jest coraz większy. Nasze wzory są autorskie, unikatowe, ręcznie malowane i tworzone od postaw przez jedną z nas-Anię.

Przez wiele  tygodni pracowałyśmy nad  ogromnym projektem drukowania naszych wzorów na tkaninach. Nasze wzory można już śmiało zamawiać u nas na tkaninach. Zapraszamy do

SKLEPU!

To ogromne przedsięwzięcie, jednak po długich tygodniach poszukiwań najlepszych dostawców w kraju i za granicą, analizy ofert i – przede wszystkim JAKOŚCI materiału i wydruku – za sprawą – Sandry udało się!

Radość z oglądania twórczej pracy widocznej na tekstyliach w Waszych domach, to radość ponad wszystko!

Staramy się, by wachlarz tkanin i wzorów trafiał w Wasze potrzeby. Ogromem pracy i pasji kłaniamy się wszystkim, którzy kochają piękne wzornictwo, a zarazem uwielbiają otaczać się rzeczami ładnymi, wywołującymi uśmiech od rana do wieczora!

Kupując u nas tkaniny z naszymi projektami to gwarancja posiadania materiału z oryginalnym, autorskim wzorem, który nie jest powszechnie dostępny w innych drukarniach i sklepach z tkaninami.

Realizujemy wyszukane projekty, chcąc trafiać do osób z ogromem poczucia świadomości – jak ważny jest dobór materiałów najwyższej jakości z oryginalnym i niebanalnym wzornictwem.

Nie korzystamy z gotowych elementów, wszystkie motywy wykorzystywane w naszych wzorach są tworzone od podstaw. Autorka naszych wzorów posiada pełne i nieograniczone prawa autorskie do projektowanych wzorów – to daje nam możliwość różnych modyfikacji. Zatem w przypadku potrzeby wprowadzenia drobnych zmian można śmiało do nas pisać – w większości przypadków możliwe jest to bez dodatkowych opłat.

Masz więc realny wpływ na ostateczny wygląd wzoru, który kupujesz!

Jeśli jednak w naszej ofercie nie znajdziesz wzoru, który w pełni Tobie odpowiada – pisz na hello@sannly.pl możemy zaprojektować wzór specjalnie dla Ciebie! Jeśli następnie zlecisz jego wydruk u nas, nie ponosisz opłaty licencyjnej za wzór. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy po otrzymaniu indywidualnych zapytań drogą mailową.

SKLEP

 

Serdecznie zapraszamy !

Ania i Sandra