Po dwóch latach projektowania wzorów na produkty naszych Klientów, uruchomiłyśmy linię swojego własnego. To tapety z naszymi wzorami, z nowych kolekcji, projetowanych specjalnie na potrzeby tego produktu.

Dokonałyśmy wnikliwej analizy rynku producentów tapet – odbyłyśmy liczne rozmowy, spotkania, zadałyśmy setki pytań i wiemy, że wybrałyśmy najlepszych dostawców – specjalizujących się w produkcji tapet od lat.

Dzięki temu mamy pewność, że w zakresie jakości druku i oferowanych materiałów współpracujemy z profesjonalistami.

Obecnie nasze wzory drukujemy na następujących materiałach:

Tapety flizelinowe 130g

Opis materiału: To wysokiej jakości materiał przeznaczony do klejenia na ściany. Materiał ten posiada bardzo wiele zalet – jest trwały, nie kurczy się, jest odporny na rozciąganie i odkształcenia. Kładąc tapetę flizelinową, warstwę kleju nakładamy bezpośrednio na ścianę – flizelina nie wymaga „zmiękczania” klejem, jak tapety papierowe. Dzięki temu montaż jest łatwy i czysty. Tapeta się nie rozrywa i nie marszczy. Idealnie nadaje się do maskowania drobnych mankamentów ścian, jak zarysowania, czy pęknięcia. Materiał klasyfikowany jest jako trudnopalny i jest bardzo wytrzymały na ewentualne otarcia i zarysowania. Dodatkowym atutem tapet na flizelinie, jest fakt, iż poprawiają izolację cieplną i akustyczną ścian. Idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Jakość wydruku wzorów na tapetach flizelinowych jest doskonała.

Aplikacja: na klej do tapet.

Pasowanie brytów: stykowo.

Czyszczenie: wilgotną szmatką bez użycia detergentów.

tapeta flizelina,flizelina,tapeta gładka,tapeta biała,tapeta tropikalna,wzór tropikalny,patternosophy

Tapety winylowe na podkładzie flizelinowym

Opis materiału: Ten rodzaj tapety posiada te same cechy co tapeta flizelinowa, gdyż jej spodnia część to ten sam materiał, czyli flizelina. Różnią się od tapet flizelinowych swoją warstwą zewnętrzną, jest to – bardzo odporny na zarysowania, ogień, wilgoć i substancje chemiczne – winyl. Jest to bardzo solidny materiał, bardziej odporny od flizeliny, możliwy do stosowania także w kuchni, czy łazience. Jakość wydruku wzorów na tapetach winylowych jest doskonała.

Aplikacja: na klej do tapet.

Pasowanie brytów: stykowo.

Czyszczenie: wilgotną szmatką, gąbką, możliwe użycie wody z płynem, bez szorowania.

 

Ten rodzaj tapety występuje w dwóch odmianach struktury zewnętrznej:

  • Tapeta winylowa gładka, na podkładzie flizelinowym

  • Tapeta winylowa o strukturze drobnego piasku, na podkładzie flizelinowym

Tapety samoprzylepne

Opis materiału: To uniwersalny i praktyczny materiał. Może być stosowany na różnych powierzchniach – ściany, meble, drzwi, szkło. Montaż jest łatwy i bardzo szybki. Tapeta nie wymaga stosowania osobnego kleju. Jej spodnia warstwa pokryta jest nowoczesnym, wysokiej jakości klejem. Podczas montażu tapetę można odklejać i przyklejać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Specjalistyczny klej zacznie „wiązać się” z podłożem po kilkunastu godzinach od aplikacji. Materiał jest odporny na zabrudzenia, zarysowania i otarcia. Jakość wydruku wzorów na tapetach samoprzylepnych jest doskonała.

Aplikacja: nie wymaga dodatkowego kleju.

Pasowanie brytów: stykowo.

Czyszczenie: wilgotną szmatką bez użycia detergentów, bez szorowania.

Wszystkie materiały z naszej oferty, mogą zostać dodatkowo zalaminowane. Laminat to bezparwna folia, którą pokrywana jest tapeta. Stanowi dodatkową warstwę ochronną tapety. Laminowana tapeta staje się zmywalna i wodoodporna. Laminat stosujemy w miejscach, w których tapeta narażona na liczne otarcia – np.klatki schodowe, bądź w miejscach, gdzie tapeta będzie narażona na kontakt z wodą i wilgocią – kuchnia, łazienka.