Jaki to właściwie kolor?

Mylony dość często z pastelowym, a pastelowym nie jest.

Jakim, zatem? Brudny różowy, zakurzony, przydymiony… to połączenie trzech kolorów: białego, beżowego i czerwonego. I to właśnie dodatek beżu sprawia, że ten kolor należy do… NEUTRALNYCH!

Tadam!

Łatwy w aranżacji, pięknie łączy się z innymi kolorami. Dlaczego? Właśnie neutralności zawdzięcza tę swoją aranżacyjną lekkość. Nie trzeba być miłośnikiem różu, żeby zakochać się w jego „przydymionej” wersji! Jeśli ktoś nie przepada za jaskrawościami, a jednak chętnie różowym by się pobawił.. To idealny odcień!

tapeta w kwiaty, tapeta w piwonie,patternosophy tapety, patternosophy

Co symbolizuje?

Nie trudno się domyślić, co może symbolizować kolor różowy. I ta jego „zakurzona” wersja niewiele odbiega od przyjętych symboli dla różu.

Miłość!

Sympatia!

Spokój!

Ponadczasowa elegancja!

Nie znajdziemy tu energetycznego szaleństwa, a raczej wyciszenie.

I na takich kolorach bazują właśnie projekty Patternosophy.  Wyciszających i spokojnych. A „brudny” róż – to jeden z takich kolorów.

tapeta w kwiaty, tapeta w żurawie, tapeta w ptaki,patternosophy tapety, patternosophy

Z czym łączyć DUSTY PINK?

Opcji ogrom!

Pierwsza, która przychodzi na myśl jest duet z kolorem BIAŁYM!

Przepiekne, niezwykle lekkie połączenie. Jasność, zwiewność, lekkość! Genialnie sprawdza się w projektach łazienkowych, ale i w sypialni! Dobrze jednak pamiętać o kontrastujących dodatkach, które nieco przełamią zestawienie i dodadzą całości wyrazistego podkreślenia.

SZARY! Elegancja, elegancja, elegancja! Bez względu na odcień – szary pójdzie w parze z DUSTY PINK ręka w rękę.. Jaśniejszy, średni, ciemniejszy grafit. Każdy jest niemal dla tego różu idealny. I znowu – przełamując go dodatkami – uzyskami jeszcze piękniejsze zestawienie. A choćby z dodatkami w kolorze złota, które podkręci elegancję, albo z dodatkami drewna, które sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne.

ZŁOTY! I co tu dużo mówić… Glamour! Jeśli postawimy na którekolwiek zestawienie kolorystyczne z DUSTY PINK w roli głównej – wszelkie dodatki w kolorze złota (obszycia, uchwyty, ramy, donice, wazony…) zaczarują miejsce niezwykle!

ZIELONY! A jakże! Zielony, i to wcale nie w wybranym, jednym odcieniu. DUSTY PINK świetnie gra zarówno z oliwkowym odcieniem zieleni, jak i szmaragdowym!  

NIEBIESKI! A jakże! Warto wybrać odcienie jaśniejsze, albo średnie. Słodkie, ale nowoczesne wrażenie, jakie sprawia to połączenie, spokojnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Od salonu począwszy, na łazience skończywszy! Ten zestaw również przyjmie dodatki złota, albo – spokojniejsze – drewna!

MUSZTARDA! Energia i jeszcze raz energia. W stylu vintage, w stylu prawdziwego boho.

tapeta w kwiaty, tapeta w piwonie,patternosophy tapety, patternosophy

Z jakimi dodatkami lubi się nasz DUSTY PINK?

Drewno, które dodaje przytulności. Złoto, które każdemu zestawieniu nada elegancji i szyku. Szkło, które uszlachetni w ten piękny dla siebie sposób. Ceramika, a także marmur.

Czy już przekonał_ś się do DUSTY PINK?!

A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tym kolorem, nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć zwyczajnie od … dodatków! Poduszki, plakaty, kwiaty, doniczki, albo… jeden bryt naszej tapety z kolekcji BLOSSOM LINES!

Koniecznie sprawdź wszystkie wzory z tej kolekcji tutaj!

A jeśli chcesz zobaczyć inne wzory tapet w tym kolorze, to zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Tak odbierzesz kod do strony z wzorami dodatkowymi! Tam również kilka DUSTY PINK propozycji!

Zapraszamy także do naszego zestawienia inspiracji Pin! gdzie nie trudno zakochać się w tym kolorze!

Spokoju i lekkości, Kochani!