W świecie pośpiechu i techniki chwila odpoczynku, szczypta wewnętrznych rozmyślań, by złapać dialog z samym sobą, to klucz, by iść dalej.

Wszyscy jesteśmy dziś nowocześni i zabiegani. A każdy z nas, czasami nawet nieświadomie, szuka chwili wewnętrznego wytchnienia.

Stworzyłyśmy miejsce, z którego na światło dzienne wyglądają nasze pasje. A razem z nimi nadzieja, że codzienne wyjście do pracy umili, choćby przypadkiem, coś, co przypomina o najważniejszym. Harmonii. Spokoju. Uśmiechu.

Chcemy być cegiełką w budowaniu Waszego dnia. Chcemy, by dzięki projektom wzorów albo ręcznie namalowanym pracom, które znajdziecie na półkach naszego sklepu, Wasz dzień był jaśniejszy, nawet gdy pada deszcz, a wieczór zapowiada się nijaki. Chcemy, by Wasze dzieci, oglądając nasze prace w swoich pokojach, mówiły: „Podoba mi się!”. A być może, tak jak jedna z nas – dzięki pracom artystycznym wieszanym przez Tatę w dziewczęcym pokoju – zaraziły się pasją tworzenia i jej bezkresnym znaczeniem, droższym niż złoto. Chcemy być odpowiedzią na naturalną potrzebę otaczania się rzeczami ładnymi. Nieco innymi niż wszystkie. Chcemy być inspiracją.

Dwie. Pełne marzeń, pasji i miłości do tego, co sercu najbliższe. Żony i mamy. To, co nas łączy – buduje, to, czym się różnimy – napędza do działania.

Ania przepełniona kreatywnością artystyczną – była, wieloletnia ekonomistka – tworzy. Jej drodze zawodowej zawsze towarzyszyła sztuka, miłość do detalu, rękodzieło, rysunek i malarstwo. I to stało się płaszczyzną do działania.

“Do obecnego miejsca prowadziła mnie wieloletnia, długa droga artystycznych prób i szukania swojego miejsca w ogromie możliwości.

Plakaty były jednym z ostatnich przystanków, a gdy kolejny raz uznałam, że brakuje mi odpowiednich wzorów tkanin, z których powstawały, między innymi, artystyczne lalki mego projektu, postanowiłam – zgodnie z wpajaną mi od dziecka zasadą „jeśli czegoś nie masz-zrób to sama” – wzór stworzyć na własną rękę. Farbami do tkanin. I tak, lata temu, zaprojektowałam pierwszy wzór, który nie tylko stanowił rysunek na papierze, ale chwilę później – w pełni funkcjonalny kawałek materiału. Jak na każdym etapie swego rozwoju – i w tym przypadku szybko trafiłam na  profesjonalistów, pod których okiem wchłaniałam potrzebną wiedzę z zakresu procesu powstawania wzoru od podstaw, a lekcje akwareli, w jednej z poznańskich szkół artystycznych, rozwinęły wachlarz możliwości, wpasowując się doskonale w moją wyobraźnię i gust.

Motywy roślinne, pokochane w czasie dwuletniego pobytu w pięknej Szkocji, towarzyszą mojej inspiracji zarówno przy tworzeniu wzorów, jak i ilustracji. Miłość do  koloru i ilustracji , która pojawiła się w dzieciństwie-trwa do dziś i jest podstawą wielu artystycznych fascynacji. A te – każdego dnia mego życia-prowadzą  do odkrywania kolejnych wspaniałości”

Ania

Sandra radzi, wspiera, organizuje. Sannly Mózg Operacyjny : ) Bez Niej wiele pomysłów utknęłoby w martwym punkcie..

Sannly to Sandra i Anna. To drużyna serc przepełnionych miłością do piękna i energią do działania.

Kochani,
Dziś, plakaty ręcznie malowanych i rysowanych grafik znajdziecie na półkach naszego sklepu. Tu także znajdziecie cudowne tkaniny z oryginalnymi, autorskimi wzorami.

A my powoli tworzymy kolejne działy przepełnione sztuką!

Ania Ostapowicz-Kulczycka i Sandra Ostapowicz

 

Regulamin Sklepu

Dostawa i koszty przesyłki

Moje Konto

Polityka Prywatności

Prawa autorskie

Zwroty i reklamacje